Warning: Illegal string offset 'title' in /home/linux2/domains/kozacy.org/public_html/forum/viewtopic.php on line 472

Warning: Illegal string offset 'forum' in /home/linux2/domains/kozacy.org/public_html/forum/viewtopic.php on line 473

Warning: Illegal string offset 'forum' in /home/linux2/domains/kozacy.org/public_html/forum/includes/functions.php on line 560

Warning: Illegal string offset 'title' in /home/linux2/domains/kozacy.org/public_html/forum/includes/functions.php on line 561
Forum Cossacks 3 :: Jedzenie vs kamień vs drewno

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/linux2/domains/kozacy.org/public_html/forum/viewtopic.php on line 1896

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: drewno, jedzenie, kamien, vs, vs

Jedzenie vs kamień vs drewno
Autor Wiadomość
PrzemekKondor

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-19, 21:14   Jedzenie vs kamień vs drewno

Czołem!
Zauważyłem, że prawie wszyscy przerzucili się najpierw z kamienia na drewno a teraz na jedzenie. Słyszałem, że ktoś gdzieś policzył i wyszło, że trzeba iść w jedzenie, ale tego "raportu" nie widziałem, więc policzyłem sam:
20 chłopów przez 5 minut wydobywało 1 surowiec (patrz załącznik)

Wnioski:
Po niewielkich inwestycjach (XVIIw jedzenie, siekierka lub taczka) wygrywa minimalnie jedzenie nad drewnem, ale z powodu ulepszeń jednostek i przejścia do XVIIw (wymagana żywność) jedzenie wyraźnie wygrywa.
W dłuższej perspektywie (po 20min+) jednak chyba trzeba przejść na kamień (z kilofem), który ma nadal najlepszy przelicznik i w końcu to surowiec na budynki.
Z tego ostatniego powodu (stajnie), wydaje mi się, że należy mieć po pewnym czasie część ludzi także przy rąbaniu.

Jakie są Wasze opinie?

kozacy_wymiany.PNG
Plik ściągnięto 136 raz(y) 29,12 KB

[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2017-11-06, 14:34   

Świetna rzecz Przemek! Dawno nie odwiedzałem forum, szkoda, że dopiero teraz zauważyłem ten temat. Brawo i dzięki :)

PrzemekKondor

Medale: Brak

Wysłany: 2017-12-10, 14:09   

Drobny update z ulepszeniami kopalń (po ilu minutach inwestycja się zwraca):

kozacy gold kopalnie.png
Plik ściągnięto 4055 raz(y) 9,03 KB

mad 

Medale: 2 (Więcej...)
2. Miejsce w PLC (Ilość: 2)

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-12-28, 02:56   

Bardzo ciekawe zestawienie, którego nigdy nie chciało mi się sprawdzać, choć wiem jak to działa. Dobra robota, tak trzymaj.

Odpowiedz do tematu